Przedstawienie wilekanocne
31 marca uczniowie klas 0–3 zaprezentowali wyjątkowy występ o tematyce wiosenno-wielkanocnej, przygotowany wspólnie z nauczycielami. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i radością przedstawiły piękny program artystyczny, który wprowadził wszystkich w świąteczny, pełen ciepła nastrój.Na widowni zasiedli dumni rodzice oraz ukochani dziadkowie, którzy z uśmiechem i wzruszeniem podziwiali występy swoich pociech. Po części artystycznej był czas na wspólne rozmowy oraz słodki poczęstunek, wśród którego nie zabrakło tradycyjnego mazurka wielkanocnego.
To spotkanie było nie tylko okazją do zaprezentowania talentów dzieci, ale także do budowania relacji i wspólnego świętowania w miłej, rodzinnej atmosferze.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!