Przyjazny świat matematyki – rozumiem, wiem, potrafię
22 kwietnia uczniowie klas 1–3 wzięli udział w konkursie matematycznym „Przyjazny świat matematyki – rozumiem, wiem, potrafię”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Sztumie. W wydarzeniu uczestniczyło siedem szkół, a rywalizacja przebiegała w przyjaznej i inspirującej atmosferze. Nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie: Janek z klasy 1 zdobył II miejsce, Michał z klasy 2 zajął I miejsce, a Hubert z klasy 3 również wywalczył I miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie naszym medalistom, życząc im dalszych sukcesów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!