Gminny konkurs Ekologiczny
Z radością dzielimy się informacją, że uczniowie klasy 3 uczestniczyli w Gminnym Konkursie Ekologicznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Sztumie.
Podczas wydarzenia dzieci wykazały się dużą wiedzą ekologiczną w części konkursowej, a także z ogromnym zaangażowaniem brały udział w konkurencjach sportowych, które dostarczyły wielu emocji i dobrej zabawy. ????????♀️????♂️
Z dumą ogłaszamy, że klasa 3 zajęła III miejsce ????????
Serdecznie gratulujemy uczniom świetnej postawy, współpracy i zaangażowania, a organizatorom dziękujemy za zaproszenie oraz przygotowanie tego ciekawego wydarzenia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!