ŚDTM
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) to coroczna akcja edukacyjna, która odbywa się w szkołach na całym świecie. W tym roku, 14 edycja miała miejsce 15 listopada 2024 roku. W ramach tego wydarzenia uczniowie przypominają sobie tabliczkę mnożenia poprzez różnorodne gry i zabawy, a także przeprowadzają egzaminy, podczas których młodsi uczniowie sprawdzają znajomość tabliczki mnożenia u starszych kolegów oraz dorosłych. Wybraliśmy również mistrza mnożenia w naszej szkole i jest to Zuzia Kuriata, gratulacje!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!