Turniej Unihokeja
We wtorek 17.10.2023 w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Unihokeja. W turnieju brały udział drużyny dziewcząt i chłopców z każdej szkoły podstawowej w naszej gminie. Rozgrywki przebiegały w przyjaznej atmosferze zgodnie z zasadą fair play,
I miejsce wśród dziewcząt jak i chłopców zajęły drużyny ze szkoły w Nowej Wsi
Gratulujemy!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!