Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
W ubiegły piątek nasi uczniowie klas 4-6 wzięli udział w gminnych rozgrywkach unihokeja, Dziewczęta jak i chłopcy zajęli pierwsze miejsca i tym samym awansowali do następnych rozgrywek. powodzenia dalej!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!