Warsztaty ceramiczne
13 marca uczniowie klas 0–3 wzięli udział w wyjątkowych warsztatach ceramicznych. Zajęcia poprowadziła pani Agata, która wprowadziła dzieci w świat pracy z gliną. Podczas warsztatów uczniowie samodzielnie tworzyli wielkanocne talerze z gliny. Najpierw poznali podstawowe zasady pracy z materiałem ceramicznym, a następnie formowali i ozdabiali swoje prace. Na talerzach pojawiały się wiosenne i świąteczne motywy, takie jak zajączki, pisanki czy kwiaty. Praca z gliną sprawiła dzieciom wiele radości. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, cierpliwością oraz zaangażowaniem. Warsztaty były nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do rozwijania zdolności manualnych i artystycznych. Serdecznie dziękujemy pani Agacie za inspirujące zajęcia i wprowadzenie naszych uczniów w fascynujący świat ceramiki.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!