Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

WOŚP

Ocena 0/5

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi pełniły rolę wolontariuszy podczas 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zbierając pieniądze do puszek. Z zaangażowaniem i dużą odpowiedzialnością uczestniczyły w akcji, niosąc pomoc na rzecz dzieci i seniorów w Polsce. Ich udział w zbiórce był wyrazem solidarności i chęci niesienia pomocy innym. Dzięki ich wysiłkom w lokalnej społeczności udało się zebrać fundusze na szczytny cel WOŚP.

Galeria zdjęć

wosp (6) wosp (4) wosp (3) wosp (2) wosp (1) wosp (7) wosp (5) wośp
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności