Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

Wyjazd do teatru

Ocena 0/5

Dnia 26.03 klasy 0–4 uczestniczyły w wycieczce do Kwidzyna. Pierwszym punktem programu była wizyta w teatrze, gdzie dzieci obejrzały przedstawienie „Dziewczynka z zapałkami”. Spektakl wzbudził wiele emocji i skłonił uczniów do refleksji nad losem bohaterki. Następnie odbyły się warsztaty LEGO, podczas których dzieci rozwijały swoją kreatywność, wyobraźnię oraz umiejętność współpracy. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń.

Galeria zdjęć

HCSoljMx ACuM4Sd7 F8_ipe_J d_1d2tDE 7Y2Aec-D buLkiVuU EOVinouW 1G_TiSSC X8bdBU8o uydgERUB 84RiwkrZ z53wSk6E ydTJd79R r55dq3s7 v8oenphW j-0SLvQB pOomFWWw 7KZynM63 80SRtzDl FAgVsGMg K3vTQ8Tc 7yDdXTls
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności