Zabawa walentynko
14 lutego przedszkolaki bawiły się z okazji Walentynek. Była to wspaniała okoliczność do okazywania sympatii i życzliwości rówieśnikom. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z tym wyjątkowym dniem. Podczas świętowania przedszkolaki doświadczyły wielu pozytywnych emocji i uczuć.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!