Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

Zabawa walentynko

Ocena 0/5

14 lutego przedszkolaki bawiły się z okazji Walentynek. Była to wspaniała okoliczność do okazywania sympatii i życzliwości rówieśnikom. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z tym wyjątkowym dniem. Podczas świętowania przedszkolaki doświadczyły wielu pozytywnych  emocji i uczuć. 

Galeria zdjęć

IMG-20250216-WA0021 IMG-20250216-WA0022 IMG-20250216-WA0023 IMG-20250216-WA0024 IMG-20250216-WA0025 IMG-20250216-WA0026 IMG-20250216-WA0027 IMG-20250216-WA0028 IMG-20250216-WA0029 IMG-20250216-WA0020
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności