Bezpieczne ferie
W związku z rozpoczęciem ferii zimowych nasze przedszkole odwiedzili Panowie Policjanci. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas ferii. Pan policjant przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, obowiązku noszenia odblasków, które powodują, że jesteśmy lepiej widoczni na drodze. Następnie opowiedział jak bezpiecznie bawić się na śniegu i lodzie. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!