Dzień Dziecka w Parku Miejskim
Dnia 30 maja br. SCK zorganizowało w Sztumie Dzień Dziecka, nasi uczniowie postanowili wystawić stoisko i zorganizować loterię fantową, podczas której sprzedawali zabawki i inne atrakcyjne upominki. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, które chętnie brały udział w zabawie i wspierały inicjatywę.Choć pogoda nie była sprzyjająca i przez część dnia padał deszcz, uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, wytrwałością i pozytywnym nastawieniem. Dzięki ich pracy oraz wsparciu całej społeczności szkolnej loteria zakończyła się dużym sukcesem.
W wyniku akcji udało się zebrać aż 715 zł. Zebrane środki zostaną przeznaczone na potrzeby Samorządu Uczniowskiego.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, uczestnikom loterii oraz osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia. To dzięki wspólnemu wysiłkowi mogliśmy połączyć dobrą zabawę z działaniem na rzecz naszej szkolnej społeczności.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!