Rummikub - Mistrzostwa Szkół Województwa Pomorskiego
We wtorek 28 kwietnia w Zespole Szkół w Sztumie odbyły się III Mistrzostwa Szkół Województwa Pomorskiego w Rummikub. Naszą placówkę reprezentowali uczniowie: Agnieszka Roman, Zosia Bartczak i Wiktor Cholewiński, którzy zmierzyli się z najlepszymi zawodnikami z regionu. W trakcie rozgrywek zaprezentowali wysoki poziom umiejętności, spryt oraz strategiczne podejście do gry.
Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i życzymy kolejnych sukcesów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!