Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

Łyżwy

Ocena 0/5

W dniu 11.03.2016 uczniowie naszej szkoły klas 5-8 wzięli udział w wycieczce rekreacyjnej do OSIR Malbork na lodowisku. Uczyli się, rozwijali i doskonalili swoje umiejętności jazdy na łyżwach dobrze się przy tym bawiąc. Niektórzy "złapali sporo zajęcy", a inny łącząc 2 w1, łączyli jazdę na łyżwach z grą w szachy.

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2026-03-18 at 20.02.27(3) WhatsApp Image 2026-03-18 at 20.02.27(2) WhatsApp Image 2026-03-18 at 20.02.27(1) WhatsApp Image 2026-03-18 at 20.02.27 WhatsApp Image 2026-03-18 at 20.02.26(6) WhatsApp Image 2026-03-18 at 20.02.26(5) WhatsApp Image 2026-03-18 at 20.02.26(4) WhatsApp Image 2026-03-18 at 20.02.26(3) WhatsApp Image 2026-03-18 at 20.02.26(2) WhatsApp Image 2026-03-18 at 20.02.26(1) WhatsApp Image 2026-03-18 at 20.02.26
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności