Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

Rummikub

Ocena 0/5

25 października w Sztumie przeżyliśmy niezwykłe emocje, nasi uczniowie (Ola Roman i Maciej Lamek) brali udział w XII Mistrzostwach Polski Szkół w Rummikub.  Przyjechało  151 uczniów z 78 szkół z całej Polski!    Każdy z uczestników dał z siebie wszystko, rozgrywając aż 14 gier – łącznie rozegrano 392 pasjonujących partii!  Gratulujemy bardzo Maćkowi, zajął 20 miejsce, to bardzo dobry wynik.

Galeria zdjęć

20241025_092359 20241025_105114 20241025_113012 20241025_113146 20241025_113443 20241025_113541 20241025_143913 20241025_144432 20241025_150720 20241025_150806 rummikub 463547777_1077645577704582_8429669355657144783_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności